Ürün sepetinize eklendi. Sepetinize gitmek için tıklayınız.
Hakkımızdaicon

Hakkımızda

CROWN MICRO MOTORCYCLE 

 1992 yılında ABD’nin Los Angeles şehrinde kurulan Crown Micro; küresel bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Endüstri deneyimi ve profesyonel kadrosu sayesinde çözüm odaklı bir hizmet sunma yaklaşımına sahip Crown Micro; OEM hizmetinin yanı sıra tasarım ve üretim çözümleriyle farklı pazarlarda varlığını sürdürür.

    Sektörde 30 yıla yakın süredir hizmet veren ve global bir marka olma iddiasını her geçen gün daha da ileriye taşıyan Crown Micro; çözüm odaklı yaklaşımı çerçevesinde her bütçeye uygun çözümler geliştirmeyi hedefler. Üretimde yüksek standartları dikkate alırken tedarik zincirinin güçlendirilmesi ve küresel bir markaya dönüşmenin desteklenmesi adına çözüm geliştirmektedir.

    Türkiye motosiklet pazarındaki yeni girişimlerini küresel pazarlardaki tecrübesi ile kusursuz bir seviyeye taşımayı amaçlayan Crown Micro Motorcycle; fark yaratacak hizmetler ve profesyonellik yaklaşımı doğrultusunda çözüm üretmeyi arzu eder. Güçlü personel kadrosu ve müşteri memnuniyetini önemseyen yaklaşımı hizmet sunduğu her alanda başarıya odaklanır.